תגובה לכתבה בערוץ 10

[ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"][ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"]

בעקבות כתבה שהייתה בערוץ ,10 בנושא העתקת מפתח שקעים ופתיחת מנעול, ברצוני להרגיע את קהל לקוחותינו. מנעולים המשווקים ונמכרים על ידינו, אינם ניתנים לפתיחה בשיטה שתוארה בכתבה.

עכשו ,לעצם הכתבה. הסרט שהוקרן  ישן מאוד , המנעול והמפתח שמודגמים בסרט הוא ברמה הנמוכה והראשונית ביותר שיוצרו.
אין היום בשוק המנעולים צלינדר או מנעול שמיוצר בישראל, אירופה או ארה"ב שניתן לפתוח אותו בשיטה שתוארה. כל מנעול בעל מפתח שקעים עם תו תקן מאושר ומוכר, לא בנוי לפעולה זו.   חבל שיוצרי הכתבה לא נתנו דעתם על הבהלה המיותרת שיצרו.

למרות זאת ,תמיד כדאי לשמור את המפתח קרוב לכיס, ואם נאלצים להשאיר את צרור המפתחות במקום מסויים ,או אצל מישהו ,כדאי מאוד לדאוג שהם מופקדים בידים אמינות. בכל מקרה ,מפתח שהוא מוגן שכפול ברמה גבוהה, לא ניתן יהיה להעתיקו ללא ידיעתו של בעל הכרטיס(ראה מאמר בנושא). מפתח שקעים ברמה גבוהה לא ניתן להעתקה באמצעות פלסטלינה או אביזרים דומים.

בסיכומו של דבר- לא סביר שמנעולים  שיוצרו בשנים האחרונות בקטגורית high-security ,ע"י יצרנים מוכרים ואמינים ייפרצו בשיטה שהוצגה.
תמיד אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא האמור.