מפתחות אמובילייזר

[ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"][ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"]

כאשר ברצונך לשכפל מפתח לרכבך אשר יש בו אמובילייזר מקורי עליך לבדוק מספר דברים חשובים.

איזה סוג מפתח אתה מקבל מהמנעולן אשר מייצר לך את המפתח- האם המפתח הוא מקורי? האם האמובילייזר במפתח יהיה פסיבי? (ללא סוללה) והאם השיכפול מתבצע דרך מחשב הרכב או מחוץ לרכב.

רמת השיכפול דרך מחשב הרכב או מחוץ לרכב, אינה משנה דבר בתנאי שהדבר מתבצע אצל בעל מקצוע מוכר ומוסמך ובשקיפות מלאה.

במה דברים אמורים-רוב בעלי המקצוע הרציניים אינם משתמשים במפתח עם סוללת גיבוי ואם הם כן נאלצים לעשות כך ,במקרים בודדים וחריגים ביותר הם מידעים את בעל הרכב על המצאות הסוללה והצורך להחליפה לפעמים. דרך מחשב הרכב ניתן בדרך כלל לנקות את הזכרון של המחשב לגבי מפתחות שאבדו או נגנבו-יתרון ושקט נפשי לבעל הרכב.

ישנם מפתחות רכב אשר משולבים אמובילייזר+שלט.

יש לדעת שאין שום קשר בין האמובילייזר לבין השלט לצורך הנעת ברכב.השלט בראש המפתח הוא מקורי ואם נשאר כך הוא מפעיל אך ורק את פתיחת וסגירת הדלתות, כלומר שלט נוחות. במקרים מסויימים שידכו מתקיני אזעקות בין שלט הנוחות לאזעקה דבר שיוצר צורך בשלט המקורי ,אך גם צורך זה ניתן לפתרון.

כעיקרון ניתן לשכפל מפתח לרכב רק עם אמובילייזר ללא השלט ,פותחים את הדלת באמצעות המפתח והרכב מניע ללא כל בעיה.

מפתח עם אמובילייזר ללא שלט זול במאות אחוזים ותמיד יכול לשמש כמפתח נוסף. אם בכל זאת החלטת לא לוותר על שלט הנוחות כדאי לבדוק אצל מנעולנים רשומים ומנוסים אשר לעיתים מספקים מפתח עם שלט במחירים זולים והוגנים.

ככלל רצוי לעשות מפתח לרכב משולב אמובילייזר או שלט נוחות אצל מנעולנים מוכרים בעלי רשיון מנעולן מורשה וכתובת מוכרת וקבועה.