חשיבות המפתח המוגן

[ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"][ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"]

חשיבותו של מפתח מוגן היא במעלה ראשונה מבחינתינו. במספר משפטים פשוטים אנסה להסביר הנחה זו.

לכל אחד או אחת מאיתנו צרור מפתחות המכיל את המפתחות שמפעילים מנעולים ששומרים על רכושנו.
צרור מפתחות קטן ככל שיהיה תמיד יהיה בו מפתח לביתנו .  עלינו לשים לב למי אנו מוסרים את צרור המפתחות , או בפני מי אנו חושפים אותו.
מפתח שאינו מוגן שיכפול יכול להיות מועתק בזריזות וביעילות ע"י מביני עניין לחומר רך כגון פלסטלינה ובשלב מאוחר יותר ניתן לשכפל הטבעה זו .

כמו כן כאשר הצרור נמצא לזמן מה בידים זרות- במוסך בתחנת הדלק, בחניון ציבורי, ניתן בתוך דקות לקחת את הצרור ולשכפלו ללא ידיעת בעליו.
לכן כאשר יש מפתח מוגן שיכפול המצריך קוד מיוחד על מנת לשכפלו ומכונה מיוחדת ובלתי זמינה, אנו יכולים להיות בטוחים שפעולת השיכפול לא תתבצע. כמו כן פעולת ההטבעה גם היא לא ניתנת לביצוע משום מורכבות המידות  במפתח זה .

חשוב לבחור במפתח מורכב ביותר ולא להרתע ממחיר השיכפול וזמינות שרות השיכפול. ככל שהמפתח מורכב יותר וככל שזמינות שיכפול המפתח קשה יותר,טוב הדבר. סימן שלא כל דכפין יצליח לשכפל מפתח זה או להעתיקו.
מיותר לציין שככל שהמפתח מורכב יותר ,אפשרות הפריצה השקטה יורד  לחלוטין .
אינני רוצה בשלב זה לציין סוגי מנעולים ויצרנים המובילים בקטגוריה יוקרתית זו של מוגני השיכפול.

כל מנעולן ותיק ובעל נסיון, בעל עסק מוכר ומורשה, אשר נמצא בכתובת קבועה  וידועה זמן רב, ואתם מכירים ביושרו המקצועי , יוכל להמליץ לכם על מוצר מתאים בקטגוריה זו.
ברשותינו מספר אפשרויות בקטגוריה זו ונשמח להמליץ ולהדריך כל פונה, מכל מקום בארץ. ניתן גם לקבל דרכנו נקודות שרות  מובחרות למוגני השיכפול למיניהם.