המנעולן הפרטי שלך

[ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"][ultimate_spacer height="20" height_on_tabs="20" height_on_tabs_portrait="20" height_on_mob_landscape="20" height_on_mob="20"]

המנעולן הפרטי שלך.  אולי קצת יומרני ,אבל כל כך נכון ואמיתי. וזאת מדוע ?

מנעולן בראש וראשונה חייב להיות אדם ישר ואמין ורק אחר כך בעל מקצוע מהמעלה ראשונה.
הרי גם גנב הוא בעל מקצוע וגם הוא מפצח מנעולים, אך מצידו השני של המתרס.  דבר ראשון , מנעולן טוב הינו מנעולן אמין ,אותו אתה הלקוח מכיר באופן אישי  ויכול לסמוך עליו במאה אחוז לא רק מבחינה מקצועית.

המנעולן הפרטי שלך , אותו בחרת בבחירה חופשית ,צריך להיות אמין עליך .המנעולן הפרטי שלך מחזיק בידו כח רב. למעשה אם תחשוב על כך, המנעולן מחזיק בידיו את כל סודות הרכוש שלך.
מפתחות , כספות ומידע על אופן ההגנה של רכושך. לכן חשוב שהמנעולן שלך יהיה מוכר ,בעל כתובת קבועה, חבר בארגון  מנעולנים ,מוכר ע"י משטרת ישראל ונציג של חברות המובילות בתחום.

כתובת וירטואלית ופלאפון אינם מספיקים . מנעולן צריך שתיהיה  לו כתובת קבועה, טלפון זמין ושיהיה מנעולן מוכר ומומלץ.
כאשר אתה מכיר אדם ופוגש אותו ,קל לך יותר לשפוט את אופיו ודרך התנהלותו ,לכן חשוב שהמנעולן המשרת אותך יהיה מוכר על ידך, תוכל לבקר בבית המלאכה שלו, תראה את דרך עבודתו ועם מי המנעולן עובד.

אם תעשה את כל השיקולים והבדיקות הנכונות תוכל לומר-"זהו המנעולן הפרטי שלי" רק עליו אני סומך,רק בידיו של המנעולן הפרטי שלי  אפקיד את השליטה על רכושי.